Ogłoszenia parafialne na Wielkanoc I Oktawa

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na Wielkanoc I Oktawa
  1. Poniedziałek Wielkanocny obchodzimy zwyczajowo jako drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Kolekta przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

  2. Dziękuje Wam za udział w modlitwie podczas Triduum Paschalnego, całej asyście, ministrantom, strażakom, że pojęli trud trzymania warty przy Grobie Pańskim, Orkiestrze, Organistom. Pragnę też podziękować pani Ewelinie Rotkegel za przygotowanie dekoracje kwiatowe. Serdeczne podziękowania należą się też br. Zbigniewowi i br. Kamilowi, klerykom naszego seminarium. Bóg Zapłać.

  3. Dziękuje wioskom Błażejowice, Leśnik i Dzierżysławice za dar koszyka ze święconką. Bóg zapłać.

  4. W przyszłą niedzielę świętujemy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Po połubdniu o godz. 15:00 zapraszamy na nabożeństwo Koronki do Miłosierdzia Bożego. Tego dnia będzie zbiórka ofiar przed świątynią na Caritas diecezji opolskiej.

  5. Dziękujęmy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w czwartek zapraszamy mieszkańców z Dzierżysławic: rodziny Benski, Grela i Konczala wg nr. 44a, 38a i 38.

  6. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Jezus Chrystus Zmartwychwstały błogosławi waszym dobrym poczynaniom, a opieka jego Bożej Matki niech wam towarzyszy przez cały rok.