Ogłoszenia parafialne na 2 Niedzielę Wielkanocną

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 2 Niedzielę Wielkanocną
  1. Dzisiejszej niedzieli świętujemy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Po południu o godz. 15:00 zapraszamy na nabożeństwo Koronki do Miłosierdzia Bożego. Dzisiaj będzie przeprowadzona zbiórka ofiar przed świątynią na Caritas diecezji opolskiej.

  2. Za tydzień 15. kwietnia zostanie przeprowadzona zbiórka na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne oraz instytucje diecezjalne.

  3. Sakrament bierzmowania dla młodzieży z naszej parafii (klasa 3. gimnazjum) zostanie udzielony dnia 15. maja (wtorek) o godz.18:30 w Głogówku. Nabożeństwo przygotowujące do sakramentu dla kandydatów i ich rodziców odbędzie się w kościele parafialnym w Głogówku w piątek 11. maja o godz. 19:30. Próba przed sakramentem bierzmowania również w Głogówku 12. maja (sobota) o godz. 9:00.

  4. Dziękujęmy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Dzierżysławic: rodziny Macioszek, Zając, Nickel i Stais wg nr. 39, 41, 40 i 28.

  5. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Jezus Chrystus Zmartwychwstały błogosławi waszym dobrym poczynaniom, a opieka jego Bożej Matki niech wam towarzyszy przez cały rok.