Ogłoszenia parafialne na 3 Niedzielę Wielkanocną

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 3 Niedzielę Wielkanocną
  1. Dzisiejszej niedzieli, 15. kwietnia, zostanie przeprowadzona zbiórka na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne oraz instytucje diecezjalne.

  2. Za tydzień, w niedzielę 22. kwietnia comiesięczna zbiórka w kopertach na renowację muru cmentarnego. Po Mszy św. o godz. 10:00 zapraszamy Radę Parafialną na spotkanie w refektarzu klasztornym.

  3. Sakrament bierzmowania dla młodzieży z naszej parafii (klasa 3. gimnazjum) zostanie udzielony dnia 15. maja (wtorek) o godz.18:30 w Głogówku. Nabożeństwo przygotowujące do sakramentu dla kandydatów i ich rodziców odbędzie się w kościele parafialnym w Głogówku w piątek 11. maja o godz. 19:30. Próba przed sakramentem bierzmowania również w Głogówku 12. maja (sobota) o godz. 9:00.

  4. Po Mszy św. szkolnej w najbliższy piątek spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

  5. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Dzierżysławic: rodziny Fuchs, Szyroki, Baron wg nr. 84a, 54, i 82.

  6. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Jezus Chrystus Zmartwychwstały błogosławi waszym dobrym poczynaniom, a opieka jego Bożej Matki niech wam towarzyszy przez cały rok.