Ogłoszenia parafialne na 4 Niedzielę Wielkanocną

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 4 Niedzielę Wielkanocną
  1. Dzisiejszej niedzieli, 22. kwietnia zostanie przeprowadzona comiesięczna zbiórka w kopertach na renowację muru cmentarnego. Po Mszy św. o godz. 10:00 zapraszamy Radę Parafialną na spotkanie w refektarzu klasztornym.

  2. Sakrament bierzmowania dla młodzieży z naszej parafii zostanie udzielony dnia 15. maja (wtorek) o godz.18:30 w Głogówku. Nabożeństwo przygotowujące do sakramentu dla kandydatów i ich rodziców odbędzie się w kościele parafialnym w Głogówku w piątek 11. maja o godz. 19:30. Próba przed sakramentem bierzmowania również w Głogówku 12. maja (sobota) o godz. 10:00.

  3. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w procesji o dobre zbiory i urodzaj, w święto św. Marka w najbliższą środę o 9:00 rano.

  4. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej w tym roku odbędzie się tradycyjnie 20. maja na Mszy św. o godz. 8:30.

  5. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Dzierżysławic: rodziny Król, Król, Król wg nr. 55, 81 i 56.

  6. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Jezus Chrystus Zmartwychwstały błogosławi waszym dobrym poczynaniom, a opieka jego Bożej Matki niech wam towarzyszy przez cały rok.