Ogłoszenia parafialne na 5 Niedzielę Wielkanocną

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 5 Niedzielę Wielkanocną
  1. W tym tygodniu rozpoczyna się miesiąc maj. Zapraszamy przez cały miesiąc do udziału w Nabożeństwach majowych po wieczornych Mszach św., a w niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00. We wtorek procesyjnie przeniesiemy figurę Matki Bożej do groty lourdzkiej, dlatego proszę Panów/Panie Radnych o wyznaczenie z każdej wioski jednego ojca rodziny, którzy po wieczornej Mszy św. poniosą figurę Maryi.

  2. Nabożeństwa majowe w Dzierżysławicach odbywać się będą codziennie w kapliczce o godz. 19:00.

  3. Za tydzień (6. maja) zostanie przeprowadzona dodatkowa zbiórka przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu i instytucje diecezjalne.

  4. W czwartek (3. maja) obchodzimy Uroczystość NMP Królowej Polski. Zapraszamy na Mszę św. by podziękować Matce Bożej za szczególną opiekę nad nami wszystkimi.

  5. Na Mszę św. w piątek o godz. 8:30 we wspomnienie św. Floriana zapraszamy serdecznie wszystkich Strażaków z naszej parafii, szczególnie zaś Strażaków z Dzierżysławic. Strażacy z Mochowa zapraszają na swoją Mszę w sobotę o 16:00.

  6. W tym tygodniu również obchodzimy pierwszy piątek i sobotę miesiąca. Odwiedziny chorych w tym miesiącu z Komunią Chorych w piątek od godziny 9:00.

  7. Dziękujęmy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Dzierżysławic: rodziny Szyroki, Gregarek, Jurkowski wg nr. 78, 59 i 77.

  8. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Jezus Chrystus Zmartwychwstały błogosławi waszym dobrym poczynaniom, a opieka jego Bożej Matki niech wam towarzyszy przez cały rok.