Ogłoszenia parafialne na 6 Niedzielę Wielkanocną

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 6 Niedzielę Wielkanocną
  1. Zapraszamy przez cały miesiąc do udziału w Nabożeństwach majowych po wieczornych Mszach św., a w niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00.

  2. Nabożeństwa majowe w Dzierżysławicach odbywać się będą codziennie w kapliczce o godz. 19:00.

  3. Dzisiaj została przeprowadzona dodatkowa zbiórka przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu i instytucje diecezjalne, a za tydzień (13. maja) zostanie przeprowadzona zbiórka przed kościołem na remont Katedry Opolskiej.

  4. Zapraszamy do udziału w modlitwach o dobrą pogodę, błogosławieństwo w pracy na roli i obfite zbiory w czasie Dni Krzyżowych w najbliższe: poniedziałek, wtorek i środę.

  5. W najbliższy piątek (11. maja), po Mszy św. szkolnej zapraszamy na krótkie spotkanie rodziców dzieci przystępujących w tym roku do Pierwszej Komunii Świętej.

  6. W niedzielę 13. maja o godz. 19:00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie z procesją.

  7. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Dzierżysławic: rodziny Gruchmann, Kamrat, Losor wg nr. 60, 61 i 76.

  8. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Jezus Chrystus Zmartwychwstały błogosławi waszym dobrym poczynaniom, a opieka jego Bożej Matki niech wam towarzyszy zawsze.