Ogłoszenia parafialne na 7 Niedzielę Wielkanocną Uroczystość Wniebowstąpienia

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 7 Niedzielę Wielkanocną Uroczystość Wniebowstąpienia
  1. Zapraszamy przez cały miesiąc do udziału w Nabożeństwach majowych po wieczornych Mszach św., a w niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00.

  2. Dzisiaj zostanie przeprowadzona zbiórka przed kościołem na remont Katedry Opolskiej, a za tydzień (20. maja) zostanie przeprowadzona comiesięczna kolekta w kopertach na renowację muru cmentarnego. Po Mszy św. o godz. 10:00 zapraszam Radę Parafialną na spotkanie w klasztorze.

  3. W niedzielę 13. maja o godz. 19:00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie z procesją.

  4. Sakrament bierzmowania dla młodzieży z naszej parafii zostanie udzielony we wtorek 15. maja o godz. 18:30 w kościele parafialnym w Głogówku.

  5. Za tydzień w niedzielę o godz. 8:30 zapraszamy dzieci, które przed rokiem przystąpiły pierwszy raz do Komunii Św., na Mszę Św. rocznicową.

  6. Również za tydzień w niedzielę o godz. 10:00 przybędzie do nas nasz były duszpasterz O. Bronisław Kraszewski. Będzie celebrował dla nas Mszę Św. i podzieli się z nami swoją radością z okazji przeżywanego 40. jubileuszu swoich święceń kapłańskich. Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy.

  7. Dzień Pierwszej Komunii Świętej wypada w tym roku 27. maja, w dzień odpustu parafialnego – Uroczystość Najświętszej Trójcy. Po raz pierwszy Jezusa Eucharystycznego przyjmie do swoich serc 12 dzieci z naszej parafii na Mszy o godz. 10:00. Nabożeństwo dziękczynne połączone z Nabożeństwem Majowym odbędzie się w tym samym dniu o godz. 15:00.

  8. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Dzierżysławic: rodziny Losor, Staffa, Losor wg nr. 62, 73 i 62a.

  9. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Jezus Chrystus Zmartwychwstały błogosławi waszym dobrym poczynaniom, a opieka jego Bożej Matki niech wam towarzyszy przez cały rok.