Ogłoszenia parafialne na 5 tydzień Wielkiego Postu

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 5 tydzień Wielkiego Postu
  1. W piątki Wielkiego Postu zapraszamy wszystkich na Drogę Krzyżową po wieczornej Mszy św., a w niedzielę na godz. 1400 na nabożeństwo Gorzkich żali.

  2. Rekolekcje wielkopostne rozpoczynamy w tym roku 18. marca (niedziela) potrwają do 21. marca (środa). Prowadzić je będzie ks. Henryk Skórski - salezjanin. Zapraszamy serdecznie wszystkich do licznego udziału.

  3. W przyszłą niedzielę 25. marca obchodzimy Niedzielę Palmową. Poświęcenie palm odbędzie się na placu przed kościołem o godz. 820, a następnie w procesji udamy się do kościoła.

  4. W Niedzielę Palmową na Mszy św. o godz. 1000 zostanie przeprowadzony Konkurs Palm. Najładniejsze palmy, wykonane ręcznie, zostaną nagrodzone atrakcyjnymi prezentami. W konkursie wezmą udział palmy nie przekraczające 1 metra długości. Zachęcamy do udziału w konkursie.

  5. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Dzierżysławic rodziny: Macioszek, Kontny i Larysz wg numerów domów 52, 51 i 50.

  6. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Zbawiciel Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom, a opieka jego Bożej Matki niech wam towarzyszy przez cały rok.