Ogłoszenia parafialne na 4 tydzień Wielkiego Postu

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 4 tydzień Wielkiego Postu
  1. W piątki Wielkiego Postu zapraszamy wszystkich na Drogę Krzyżową po wieczornej Mszy św., a w niedzielę na godz. 1400 na nabożeństwo Gorzkich żali.

  2. W niedzielę 11. marca zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek przed kościołem na remonty objektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych.

  3. Rekolekcje wielkopostne w tym roku będziemy przeżywać od 18. marca (niedziela) do 21. marca (środa). Prowadzić je będzie ks. Henryk Skórski Salezjanin. Proszę już dziś, aby czas tak zorganizować, by wszyscy mogli wziąć w nich udział.

  4. Już dzisiaj pragniemy powiadomić, że w Niedzielę Palmową 25. marca na Mszy św. o godz. 1000 zostanie przeprowadzony Konkurs Palm. Najładniejsze palmy, wykonane ręcznie, zostaną nagrodzone atrakcyjnymi prezentami. W konkursie wezmą udział palmy nie przekraczające 1 metra długości. Zachęcamy do udziału w konkursie.

  5. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Dzierżysławic rodziny: Bernard, Pisarczyk i Janik wg numerów domów 25, 30 i 33.

  6. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Zbawiciel Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom, a opieka jego Bożej Matki niech wam towarzyszy przez cały rok.