Ogłoszenia parafialne na 3 tydzień Wielkiego Postu

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 3 tydzień Wielkiego Postu
  1. W piątki Wielkiego Postu zapraszamy wszystkich na Drogę Krzyżową po wieczornej Mszy św., a w niedzielę na godz. 1400 na nabożeństwo Gorzkich żali.

  2. W niedzielę 4. marca zostanie przeprowadzona druga tej zimy składka w kopertach na ogrzewanie kościoła. Po Mszy św. o godz. 1000 zapraszamy Radę Parafialną na spotkanie do klasztoru.

  3. Również 4. marca zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne oraz instytucje diecezjalne.

  4. Już dzisiaj pragniemy powiadomić, że w Niedzielę Palmową 25. marca na Mszy św. o godz. 1000 zostanie przeprowadzony Konkurs Palm. Najładniejsze palmy, wykonane ręcznie, zostaną nagrodzone atrakcyjnymi prezentami. W konkursie wezmą udział palmy nie przekraczające 1 metra długości. Zachęcamy do udziału w konkursie.

  5. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Dzierżysławic rodziny: Wróbel, Kolesko i Bernard wg numerów domów 22, 23 i 24.

  6. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Zbawiciel Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom, a opieka jego Bożej Matki niech wam towarzyszy przez cały rok.