Ogłoszenia parafialne na 2 tydzień Wielkiego Postu

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 2 tydzień Wielkiego Postu
  1. W piątki Wielkiego Postu zapraszamy wszystkich na Drogę Krzyżową po wieczornej Mszy św., a w niedzielę na godz. 1400 na nabożeństwo Gorzkich żali.

  2. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych i starszych z Komunią Świętą w czwartek od godz. 900.

  3. W przyszłą niedzielę 4. marca zostanie przeprowadzona druga tej zimy składka w kopertach na ogrzewanie kościoła. Po Mszy św. o godz. 1000 zapraszamy Radę Parafialną na spotkanie do klasztoru.

  4. Również 4. marca zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne oraz instytucje diecezjalne.

  5. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Dzierżysławic rodziny: Hanisz, Kiełbasa i Burczyk wg numerów domów 14, 15 i 20.

  6. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Zbawiciel Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom, a opieka jego Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.