Ogłoszenia parafialne na 1 tydzień Wielkiego Postu

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 1 tydzień Wielkiego Postu
  1. W piątki Wielkiego Postu zapraszamy wszystkich na Drogę Krzyżową po wieczornej Mszy św., a w niedzielę na godz. 1400 na nabożeństwo Gorzkich żali.

  2. W niedzielę 18. lutego zostanie przeprowadzona kolekta w kopertach na renowację muru cmentarnego i po Mszy św. o godz. 1000 zapraszamy Radę Parafialną na spotkanie do klasztoru.

  3. W przyszłą niedzielę 25. lutego zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek przed kościołem na Misyjne Dzieło Pomocy Ad Gentes.

  4. Rekolekcje wielkopostne w tym roku będziemy przeżywać od 18. marca (niedziela) do 21. marca (środa). Prowadzić je będzie ks. Henryk Skórski Salezjanin. Proszę już dziś, aby czas tak zorganizować, by wszyscy mogli wziąć w nich udział.

  5. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Dzierżysławic rodziny: Florian, Kontny i Glombica wg numerów domów 8, 11 i 13.

  6. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Zbawiciel Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom, a opieka jego Bożej Matki niech wam towarzyszy przez cały rok.