Ogłoszenia parafialne na 29 Tydzień Zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 29 Tydzień Zwykły
  1. Dzisiejszej niedzieli, 21. października, w związku z obchodzonym Dniem Misyjnym, zostanie przeprowadzona dodatkowa zbiórka przed kościołem na misje.

  2. Zbliża się miesiąc listopad – miesiąc poświęcony modlitwie w intencji zmarłych. Można składać wypominki za zmarłych. Przypominamy, że w wypominkach jednorazowych będziemy modlić się za naszych zmarłych w procesjach w Uroczystość Wszystkich Świętych, Dzień Zaduszny oraz w Niedzielę Kiermaszową. Natomiast w wypominkach rocznych przez cały rok w każdą niedzielę. Ofiara za wypominki roczne równa niech będzie ofierze za Mszę św. Ofiara za wypominki jednorazowe jest dowolna. Przypominamy o opłatach za groby. Grób pojedynczy 15 zł na rok – grób podwójny 30 zł na rok. Prosimy o nieodkładanie składania wypominków na ostatnią chwilę.

  3. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Błażejowic: rodziny Kunert, Kunert, Langer wg nr. 18, 18a i 19.

  4. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Pan Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom, a opieka Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.