Ogłoszenia parafialne na 30 Tydzień Zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 30 Tydzień Zwykły
  1. W czwartek obchodzić będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych, a w piątek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Wierni, którzy nawiedzą kościół w te dni mogą dostąpić odpustu zupełnego za zmarłych. Można go uzyskać raz dziennie. Warunki: modlitwa Ojcze nasz, Wierzę i dowolna modlitwa w intencjach Ojca Świętego, przystąpienie do sakramentu pokuty i przyjęcie Komunii Świętej. Wierni, którzy nawiedzą cmentarz w dniach od 1. do 8. listopada, mogą także uzyskać każdego dnia odpust zupełny za zmarłych.

  2. Ze względu na wypadające w pierwszy czwartek i piątek uroczystości, odwiedziny chorych z Komunią Św. odbędą się w środę 31. października od godz. 9:00.

  3. Za tydzień w niedzielę 4. listopada zostanie przeprowadzona dodatkowa zbiórka przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne i instytucje diecezjalne.

  4. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Błażejowic: rodziny Magura, Koszyk, Bernard wg nr. 24, 26 i 27.

  5. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Pan Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom, a opieka Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.