Ogłoszenia parafialne na 28 Tydzień Zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 28 Tydzień Zwykły
  1. Dzisiejszej niedzieli, 14. października, obchodzić będziemy „Dzień Papieski” w naszej parafii. Będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia wspierającą uczące się dzieci i młodzież z rodzin ubogich. Po Mszach św. można już tradycyjnie nabyć „Kremówki papieskie”.

  2. Za tydzień 21. października, w związku z obchodzonym Dniem Misyjnym, zostanie przeprowadzona dodatkowa zbiórka przed kościołem na misje.

  3. Zbliża się miesiąc listopad – miesiąc poświęcony modlitwie w intencji zmarłych. Można składać wypominki za zmarłych. Przypominamy, że w wypominkach jednorazowych będziemy modlić się za naszych zmarłych w procesjach w Uroczystość Wszystkich Świętych, Dzień Zaduszny oraz w Niedzielę Kiermaszową. Natomiast w wypominkach rocznych przez cały rok w każdą niedzielę. Ofiara za wypominki roczne równa niech będzie ofierze za Mszę św. Ofiara za wypominki jednorazowe jest dowolna. Przypominamy o opłatach za groby. Grób pojedynczy 15 zł na rok – grób podwójny 30 zł na rok. Prosimy o nieodkładanie składania wypominków na ostatnią chwilę.

  4. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Błażejowic: rodziny Huliczka, Koszyk, Speich wg nr. 13, 14 i 16.

  5. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Pan Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom, a opieka Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.