Ogłoszenia parafialne na 27 Tydzień Zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 27 Tydzień Zwykły
  1. Dzisiejszej niedzieli, 7. października, zostanie przeprowadzona kolekta na ogrzewanie kościoła. W październiku nie będzie dodatkowej kolekty na renowację muru.

  2. Również dzisiejszej niedzieli zostanie przeprowadzona składka przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne i instytucje diecezjalne.

  3. Zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie 13. października o godz. 17:00. Ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie poprowadzi Ks. Gerard Nowiński.

  4. W następną niedzielę, 14. października, obchodzić będziemy „Dzień Papieski” w naszej parafii. Będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia wspierającą uczące się dzieci i młodzież z rodzin ubogich. P o Mszach św. można już tradycyjnie nabyć „Kremówki papieskie”.

  5. Prosimy rodziców o zgłaszanie dzieci mających w przyszłym roku przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej.

  6. Zbliża się miesiąc listopad – miesiąc poświęcony modlitwie w intencji zmarłych. Można składać wypominki za zmarłych. Przypominamy, że w wypominkach jednorazowych będziemy modlić się za naszych zmarłych w procesjach w Uroczystość Wszystkich Świętych, Dzień Zaduszny oraz w Niedzielę Kiermaszową. Natomiast w wypominkach rocznych przez cały rok w każdą niedzielę. Ofiara za wypominki roczne równa niech będzie ofierze za Mszę św. Ofiara za wypominki jednorazowe jest dowolna. Przypominamy o opłatach za groby. Grób pojedynczy 15 zł na rok – grób podwójny 30 zł na rok. Prosimy o nieodkładanie składania wypominków na ostatnią chwilę.

  7. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Błażejowic: rodziny Nosol, Glombitza, Paul wg nr. 41, 39 i 12.

  8. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Pan Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom, a opieka Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.