Ogłoszenia parafialne na 26 Tydzień Zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 26 Tydzień Zwykły

1. W tym tygodniu obchodzić będziemy pierwszy piątek i sobotę miesiąca. Odwiedziny osób chorych z Komunią Chorych w piątek od godz. 9:00.

2. Miesiąc październik jest w sposób szczególny poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwa różańcowe odprawiać będziemy po każdej wieczornej Mszy św., które w październiku odprawiać będziemy już o 16:30. Zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci i młodzież.

3. Jest już nowy kalendarz. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.

4. Prosimy rodziców o zgłaszanie dzieci mających w przyszłym roku przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej.

5. Zbliża się miesiąc listopad – miesiąc poświęcony modlitwie w intencji zmarłych. Można już składać wypominki za zmarłych na przyszły rok. Przypominamy, że w wypominkach jednorazowych będziemy modlić się w naszych procesjach po cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych, Dzień Zaduszny oraz w Niedzielę Kiermaszową. Natomiast w wypominkach rocznych przez cały w każdą niedzielę. Ofiara w wypominkach rocznych równa niech będzie intencji mszalnej. Ofiara za wypominki jednorazowe jest dowolna. Przypominamy o składaniu ofiar za posiadanie pojedynczego grobu, czyli 15 zł na rok. Prosimy o nieodkładanie składania wypominków na ostatnią chwilę.

6. Za tydzień 7. października zostanie przeprowadzona kolekta na ogrzewanie kościoła. Dlatego w październiku nie będzie dodatkowej zbiórki na renowację muru.

7. Również za tydzień, w niedzielę 7. października, zostanie przeprowadzona dodatkowa zbiórka przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne i instytucje diecezjalne.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu i do sprzątania zapraszamy mieszkańców Błażejowic: rodziny Gabryś, Manieta i Stosiek wg numerów 8, 45a i 48.

9. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Pan Jezus Chrystus błogosławi Waszym dobrym poczynaniom, a opieka Bożej Matki niech Wam zawsze towarzyszy.