Ogłoszenia parafialne na 1 tydzień Adwentu

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 1 tydzień Adwentu
  1. Od tej niedzieli rozpoczynamy okres radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa, czyli czas Adwentu. Po Mszach św. będziemy błogosławić wieńce adwentowe, świece i opłatki na stół wigilijny. Zachęcamy do nabywania świec Caritasu w cenie 5 zł na stół wigilijny – jest to forma naszego wsparcia dla osób najbardziej potrzebujących, dla których często zabraknie miejsca przy wigilijnym stole. Niech to będzie wyrazem naszej solidarności i czynnej miłości bliźniego.

  2. We wtorek 5. grudnia, po wieczornej Mszy św. spodziewamy się wizyty Św. Mikołaja w naszym kościele. Zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie ze Świętym, który zapewne i w tym roku obdarzy nas wspaniałymi prezentami.

  3. W czwartek odwiedziny chorych z Panem Jezusem od godz. 9:00. Jak co roku, przed samymi Świętami Bożego Narodzenia odwiedzimy chorych jeszcze raz w czwartek 4. Tygodnia Adwentu.

  4. W piątek obchodzić będziemy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Na wieczorną Mszę św. zapraszamy szczególnie dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej, które zgodnie z naszą już tradycją w tym dniu otrzymają poświęcone medaliki szkaplerzne.

  5. W niedzielę 10. grudnia, zostanie przeprowadzona kolekta w kopertach na renowację muru cmentarnego. Po Mszy św. o godz. 10:00 zapraszam Radę Parafialną na spotkanie w klasztorze.

  6. Również 10. grudnia zbiórka do puszek na Kościół na Wschodzie.

  7. Zapraszamy w imieniu Mniejszości Niemieckiej na Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się dnia 10. grudnia w Stodole. Początek imprezy o godz. 13:30.

  8. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Mochowa rodziny Gacał, Trinczek i Król wg numerów domów 53, 53a i 55.

  9. Dziękujemy serdecznie za wszelkie Wasze dobro, złożone ofiary, dary spożywcze oraz za życzliwość wobec nas paulinów. Niech Maryja wraz ze swoim Synem wyprasza błogosławieństwo dla Was wszystkich.