Ogłoszenia parafialne na 2 tydzień Adwentu

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 2 tydzień Adwentu

1. Zachęcamy do nabywania świec Caritasu w cenie 5 zł na stół wigilijny – dochód ze sprzedaży świec zasili tegoroczną, ogólnopolską akcję pomocy najbardziej potrzebującym. Do nabycia są również opłatki. Ofiara za opłatki jest dowolna.

2. Dzisiaj, w niedzielę 10. grudnia, zostanie przeprowadzona kolekta w kopertach na renowację muru cmentarnego. Po Mszy św. o godz. 10:00 zapraszam Radę Parafialną na spotkanie w klasztorze.

3. Również 10. grudnia zbiórka do puszek na Kościół na Wschodzie.

4. Dzisiaj także 10. grudnia OO. Franciszkanie w Głogówku zapraszają na odpust Matki Bożej Loretańskiej o godz. 17:00. Sumę odpustową celebrować będzie ordynariusz opolski ks. bp. Andrzej Czaja.

5. Zapraszamy w imieniu Mniejszości Niemieckiej na Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się dzisiaj, dnia 10. grudniaStodole. Początek imprezy o godz. 13:30.

6. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Mochowa rodziny Koczorek, Wilk i Toszewski wg numerów domów 57, 58 i 60.

7. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech dobry Bóg wam błogosławi w adwentowym wysiłku nawrócenia, a Maryja niech was ochrania płaszczem swej opieki.