Ogłoszenia Duszpasterskie na 9 Tydzień Zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia Duszpasterskie na 9 Tydzień Zwykły
  1. Dzisiejszej niedzieli 4. czerwca obchodzimy w naszej parafii odpust z okazji Uroczystości Najświętszej Trójcy. Jest to zarazem już tradycyjnie dzień Pierwszej Komunii Świętej. Prosimy o gorącą modlitwę w intencji dzieci, które po raz pierwszy przyjmą Pana Jezusa do swego serca oraz w intencji dzieci obchodzących rocznicę swojej Pierwszej Komunii Św.

  2. Dzisiaj 4. czerwca zostanie przeprowadzona comiesięczna zbiórka przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu i instytucje diecezjalne

  3. Zapraszamy na wieczorne nabożeństwa w oktawie Bożego Ciała. Zakończenie oktawy odbędzie się w czwartek 15. czerwca z tradycyjnym poświęceniem ziół i wianków.

  4. Następnej niedzieli 11. czerwca zostanie przeprowadzona comiesięczna kolekta w kopertach na remont dachu naszego sanktuarium. Po Mszy św. o godz. 10:00 zapraszamy radę parafialną na spotkanie w refektarzu klasztornym.

  5. Dziękujemy za ostatnie sprzątanie kościoła i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców Dzierżysławic rodziny: Jurkowski, Szyroki i Baron numery 77, 78 i 82.

 

TREŚĆ PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU WEWNĄTRZPARAFIALNEGO