Ogłoszenia Duszpasterskie na Zesłanie Ducha Świetego

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia Duszpasterskie na Zesłanie Ducha Świetego
  1. Dzisiejszej niedzieli 28. maja zostanie przeprowadzona dodatkowa zbiórka przed kościołem – tzw. jałmużna postna z całego roku.

  2. W piątek 2. czerwca przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych z Komunią Św. od godz. 9:00.

  3. Następnej niedzieli 4. czerwca obchodzić będziemy w naszej parafii odpust z okazji Uroczystości Najświętszej Trójcy. Jest to zarazem już tradycyjnie dzień Pierwszej Komunii Świętej. W tym dniu zapraszamy również dzieci obchodzące rocznice swojej Pierwszej Komunii Św. na Mszę o godz. 8:30. Prosimy o gorącą modlitwę w intencji dzieci, które po raz pierwszy przyjmą Pana Jezusa do swego serca oraz w intencji dzieci rocznicowych.

  4. Również następnej niedzieli 4. czerwca zostanie przeprowadzona comiesięczna zbiórka przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu i instytucje diecezjalne.

  5. Dziękujemy za ostatnie sprzątanie kościoła i do sprzątania w czwartek 1. czerwca zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

  6. Bóg zapłać za wszelkie dobro, złożone ofiary, dary oraz waszą życzliwość. Niech nasz Zmartwychwstały Pan błogosławi wam wszystkim, a opieka Jego Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.

 

TREŚĆ PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU WEWNĄTRZPARAFIALNEGO