Ogłoszenia duszpasterskie na 10 Tydzień Zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia duszpasterskie na 10 Tydzień Zwykły
  1. Dzisiejszej niedzieli, 6. czerwca zostanie przeprowadzona dodatkowa comiesięczna zbiórka przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu i instytucje diecezjalne.

  2. Zakończenie oktawy będzie w czwartek po Bożym Ciele z tradycyjnym poświęceniem wianków.

  3. W sobotę, 12. czerwca zapraszamy do Dzierżysławic na doroczne obchody ku czci św. Antoniego.

  4. Przyszłej niedzieli 13. czerwca zostanie przeprowadzona comiesięczna kolekta w kopertach na renowację dachu naszej świątyni. Po Mszy św. o godz. 10:00 zapraszamy radę parafialną na spotkanie w refektarzu klasztornym.

  5. Również w niedzielę 13. czerwca o godz. 15:00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, Mszę św. i tradycyjną procesję wokół kościoła.

  6. W czerwcu zapraszamy wszystkich do udziału w nabożeństwach czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, codziennie po wieczornej Mszy św.

  7. Dziękujemy za ostatnie sprzątanie kościoła i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców Błażejowic: rodziny Speich, Kunert i Kunert wg numerów 16, 18 i 18.

  8. Bóg zapłać za wszelkie dobro, złożone ofiary, dary oraz waszą życzliwość. Niech nasz Pan Jezus Chrystus błogosławi wszystkim waszym dobrym poczynaniom, a opieka Jego Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy i napełnia nas ustawiczną radością.