Ogłoszenia duszpasterskie na 4 Tydzień Wielkiego Postu

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia duszpasterskie na 4 Tydzień Wielkiego Postu
  1. Dzisiejszej niedzieli, 31. marca przypada coroczna adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 10:00 z możliwością adoracji do nabożeństwa Gorzkich Żali do godz. 15:00.

  2. W przyszłą niedzielę 7. kwietnia zostanie przeprowadzona dodatkowa comiesięczna zbiórka przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu i na inne instytucje diecezjalne.

  3. W 5. Niedzielę Wielkiego Postu rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Rekolekcje od 7. - 10. kwietnia wygłosi ks. Infułat Kazimierz Korszniewicz z Międzyrzeca Podlaskiego. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznym skupieniu wielkopostnym.

  4. Zachęcamy do podejmowania dzieł pokutnych w czasie rozpoczętego Wielkiego Postu, do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w piątki po wieczornej Mszy św. i w Gorzkich Żalach w niedzielę o godz. 15:00.

  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny osób chorych z Komunią Św. od godziny 9:00. W tym miesiącu odwiedzimy jeszcze raz chorych z Komunią Św. w piątek przed świętami Wielkanocnymi.

  6. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców Mochowa: rodziny Piechaczek, Olbrich i Radula wg nr. 67, 67e i 70/1.

  7. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Pan Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom w całym roku, a opieka Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.