Ogłoszenia duszpasterskie na 3 Tydzień Wielkiego Postu

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia duszpasterskie na 3 Tydzień Wielkiego Postu
  1. Dzisiejszej niedzieli, 24. marca zostanie przeprowadzona comiesięczna kolekta w kopertach na renowację muru cmentarnego. Po Mszy św. o godz. 10:00 zebranie z Radą Parafialną w klasztorze.

  2. W 5. Niedzielę Wielkiego Postu rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Rekolekcje od 7. - 10. kwietnia wygłosi ks. Infułat Kazimierz Korszniewicz z Międzyrzeca Podlaskiego. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznym skupieniu wielkopostnym.

  3. Zachęcamy do podejmowania dzieł pokutnych w czasie rozpoczętego Wielkiego Postu, do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w piątki po wieczornej Mszy św. i w Gorzkich Żalach w niedzielę o godz. 15:00.

  4. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców Mochowa: rodziny Kumorek, Piechaczek i Wycisk wg nr. 66/2, 67a i 67f.

  5. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Pan Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom w całym roku, a opieka Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.