Ogłoszenia duszpasterskie na 5 Tydzień Wielkiego Postu

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia duszpasterskie na 5 Tydzień Wielkiego Postu
  1. Dzisiejszej niedzieli, 7. kwietnia zostanie przeprowadzona dodatkowa comiesięczna zbiórka przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu i na inne instytucje diecezjalne.

  2. W przyszłą niedzielę 14. kwietnia, obchodzimy Niedzielę Palmową. Poświęcenie palm na każdej Mszy św., a szczególnie uroczyste na Mszy św. o godz. 10:00. O godz. 9:50 gromadzimy się przed kościołem – tam będzie poświęcenie palm, a następnie w procesji udamy się do kościoła.

  3. W Niedzielę Palmową na Mszy św. o godz. 10:00 zostanie przeprowadzony Konkurs Palm. Najładniejsze palmy, wykonane ręcznie, zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami. W konkursie wezmą udział palmy nie przekraczające 1 metra długości. Zachęcamy do udziału w konkursie.

  4. Za tydzień, 14. kwietnia przeprowadzimy comiesięczną kolektę w kopertach na renowację muru cmentarnego. Po Mszy św. o godz. 10:00 zapraszamy Radę Parafialną na spotkanie do klasztoru.

  5. Dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Rekolekcje od 7. - 10. kwietnia wygłosi ks. Infułat Kazimierz Korszniewicz z Międzyrzeca Podlaskiego. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznym skupieniu wielkopostnym.

  6. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców Mochowa: rodziny Spojda, Czerwiński i Czapla wg nr. 70/2, 69 i 74.

  7. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Pan Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom w całym roku, a opieka Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.