Ogłoszenia duszpasterskie na 27 Tydzień Zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia duszpasterskie na 27 Tydzień Zwykły
  1. W niedzielę, 4. października zostanie przeprowadzona comiesięczna zbiórka przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne i instytucje diecezjalne.

  2. Za tydzień 11. października zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.

  3. Za tydzień również obchodzić będziemy Dzień Papieski w naszej parafii. Tradycyjnie w tym dniu będzie można nabyć smaczne kremówki papieskie.

  4. Zbliża się miesiąc listopad – miesiąc poświęcony modlitwie za zmarłych. Można już składać wypominki za zmarłych. Przypominamy, że w wypominkach jednorazowych będziemy modlić się w Uroczystość Wszystkich Świętych, Dzień Zaduszny oraz w Poniedziałek Kiermaszowy. Natomiast w wypominkach rocznych przez cały rok w każdą niedzielę. Ofiara za wypominki jednorazowe jest dowolna. Ofiara za wypominki roczne tradycyjnie niech stanowi równowartość ofiary za Mszę Świętą. Przy wypominkach rocznych prosimy o dopisanie godziny Mszy św., przed którą mają być czytane. Prosimy o nieodkładanie składania wypominków na ostatnią chwilę.

  5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców Dzierżysławic: rodziny Macioszek, Kontny i Larysz wg numerów 52, 51 i 50.

  6. Bóg zapłać za wszelkie Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech Maryja prowadzi was wszystkich do Jezusa.