Ogłoszenia duszpasterskie na 28 Tydzień Zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia duszpasterskie na 28 Tydzień Zwykły
  1. W niedzielę 11. października zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.

  2. W tym dniu również obchodzić będziemy Dzień Papieski w naszej parafii. Tradycyjnie w tym dniu będzie można nabyć smaczne kremówki papieskie.

  3. Na ostatnie w tym roku wieczorne Nabożeństwo Fatimskie z procesją różańcową zapraszamy we wtorek 13. października.

  4. Za tydzień, 18 października zostanie przeprowadzona dodatkowa zbiórka przed kościołem na Misje.

  5. Również za tydzień odbędzie się doroczne liczenie uczestników niedzielnych nabożeństw.

  6. Zbliża się miesiąc listopad – miesiąc poświęcony modlitwie za zmarłych. Można już składać wypominki za zmarłych. Przypominamy, że w wypominkach jednorazowych będziemy modlić się w Uroczystość Wszystkich Świętych, Dzień Zaduszny oraz w Poniedziałek Kiermaszowy. Natomiast w wypominkach rocznych przez cały rok w każdą niedzielę. Ofiara za wypominki jednorazowe jest dowolna. Ofiara za wypominki roczne tradycyjnie niech stanowi równowartość ofiary za Mszę Świętą. Przy wypominkach rocznych prosimy o dopisanie godziny Mszy św., przed którą mają być czytane. Prosimy o nieodkładanie składania wypominków na ostatnią chwilę.

  7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców Dzierżysławic: rodziny Benski, Nowakowski i Szlotawa wg numerów 44a, 47 i 37.

  8. Bóg zapłać za wszelkie Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech Maryja prowadzi was wszystkich do Jezusa.