Ogłoszenia parafialne na 9 Tydzień Zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 9 Tydzień Zwykły
  1. Zapraszamy przez cały miesiąc do udziału w nabożeństwach czerwcowych po wieczornych Mszach św.

  2. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. poranna o godz. 8:30. W tym dniu, z racji uroczystości, nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.

  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Odwiedziny chorych z Komunią Św. od godz. 9:00.

  4. Dzisiaj 3. czerwca wspieramy naszą kolektą Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu, a przed świątynią zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

  5. Za tydzień w niedzielę 10. czerwca zostanie przeprowadzona comiesięczna kolekta w kopertach na renowację muru cmentarnego. Po Mszy o godz. 10:00 zebranie rady parafialnej w klasztorze.

  6. W niedzielę 24. czerwca O. Proboszcz obchodzić będzie swój jubileusz 25-lecia Święceń Kapłańskich. Uroczystą Mszę św. jubileuszową celebrować będziemy o godz. 11:30. Po Mszy zapraszamy wszystkich parafian na poczęstunek w stodole parafialnej.

  7. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Dzierżysławic: rodziny Zimnik, Mijacz, Baron wg nr. 68, 71 i 71a.

  8. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Jezus Chrystus Zmartwychwstały błogosławi waszym dobrym poczynaniom, a opieka jego Bożej Matki niech wam towarzyszy przez cały rok.