Ogłoszenia parafialne na 4 tydzień zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 4 tydzień zwykły
  1. Zakończyliśmy odprawianie Mszy św. pokolędowych. Za złożone przy tej okazji ofiary, jak i gościnność i przyjęcie nas w czasie wizyty duszpasterskiej - kolędy, pragniemy wyrazić naszą serdeczną wdzięczność. Bóg zapłać!

  2. Dzisiejszej niedzieli 28. stycznia zostanie przeprowadzona kolekta w kopertach na renowację muru cmentarnego. Po Mszy św. o godz. 1000 zapraszam Radę Parafialną na spotkanie w klasztorze.

  3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych i starszych z Komunią Świętą w czwartek od godz. 900.

  4. W Święto Ofiarowania Pańskiego 2. lutego, tradycyjnie zwanego Świętem Matki Bożej Gromnicznej, rozpocznie się w naszej parafii nawiedzenie kopii obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Uroczyste rozpoczęcie nawiedzenia celebrować będziemy na Mszy św. o godz. 1630. Nawiedzenie obrazu rozpoczniemy w Mochowie od państwa Browarski nr 1. W tym samym dniu na Mszy wieczornej dzieci pierwszokomunijne otrzymają swoje świece.

  5. Dzień 2. lutego jest dniem Życia Konsekrowanego i w tym dniu zostanie przeprowadzony kolekta do puszek na klasztory klauzurowe.

  6. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Mochowa rodziny: Sobota, Thomalla i Rosa wg numerów domów 76/3, 90 i 89.

  7. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Zbawiciel Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom, a opieka jego Bożej Rodzicielki niech wam towarzyszy przez cały rok.