Ogłoszenia parafialne na 3 tydzień zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 3 tydzień zwykły
  1. W przyszłą niedzielę 28. stycznia zostanie przeprowadzona kolekta w kopertach na renowację muru cmentarnego. Po Mszy św. o godz. 1000 zapraszamy Radę Parafialną na spotkanie w klasztorze.

  2. W Święto Ofiarowania Pańskiego 2. lutego, tradycyjnie zwanego Świętem Matki Bożej Gromnicznej, rozpocznie się w naszej parafii nawiedzenie kopii obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Uroczyste rozpoczęcie nawiedzenia celebrować będziemy na Mszy św. o godz. 1630. Nawiedzenie obrazu rozpoczniemy w Mochowie od państwa Browarski nr 1. W tym samym dniu na Mszy wieczornej dzieci pierwszokomunijne otrzymają swoje świece.

  3. Dzień 2. lutego jest dniem Życia Konsekrowanego i w tym dniu zostanie przeprowadzony kolekta do puszek na klasztory klauzurowe.

  4. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Mochowa rodziny: Bednarz, Czapla i Przybylski wg numerów domów 68, 74 i 76.

  5. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Zbawiciel Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom, a opieka jego Bożej Rodzicielki niech wam towarzyszy przez cały rok.