Ogłoszenia parafialne na 4 Tydzień Zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 4 Tydzień Zwykły
  1. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w rozebraniu bożonarodzeniowych dekoracji z kościoła. Jest grupa osób, na których zawsze możemy polegać i w tym przypadku okazali się nieodzowni i nas nie zawiedli – zarówno młodzież, jak i dorośli. Jesteśmy wdzięczni za ich pomoc.

  2. W niedzielę 3. lutego, zostanie przeprowadzona zbiórka przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne i instytucje diecezjalne. W imieniu rektora seminarium i władz diecezjalnych pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za Wasze ofiary.

  3. We wtorek obchodzimy wspomnienie liturgiczne św. Agaty. Z tej też okazji będziemy, jak co roku w tym dniu, błogosławić chleb i wodę ku czci tej świętej.

  4. Następnej niedzieli, 10. lutego przeprowadzimy drugą w tym sezonie grzewczym, kolektę na ogrzewanie naszej świątyni. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

  5. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców Mochowa: rodziny Pustułka, Hajduk i Kulpa wg nr. 43, 46 i 47.

  6. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Pan Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom w całym roku, a opieka Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.