Ogłoszenia parafialne na 3 Tydzień Zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 3 Tydzień Zwykły
  1. Zakończył się liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Prosimy więc młodzież i ministrantów w środę po wieczornej Mszy św. do pomocy w rozebraniu dekoracji świątecznych, a w czwartek rano zapraszamy panów z Mochowa do wywiezienia choinek z kościoła.

  2. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i sobotę miesiąca. W piątek odwiedziny chorych z Komunią Św. od godziny 9:00.

  3. W sobotę obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, tradycyjnie zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Na Mszach świętych poświęcimy świece – gromnice, a z racji wypadającego w dzień następny wspomnienia św. Błażeja, udzielimy błogosławieństwa gardeł.

  4. Dzień 2. lutego jest także Dniem Życia Konsekrowanego. W dniu tym zostanie przeprowadzona zbiórka na klasztory klauzurowe.

  5. W niedzielę 3. lutego, zostanie przeprowadzona comiesięczna zbiórka przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne i instytucje diecezjalne.

  6. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców Mochowa: rodziny Pietrzak, Ptasiński i Fuchs wg nr. 38, 40 i 42.

  7. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Pan Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom w całym roku, a opieka Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.