Ogłoszenia parafialne na 33 tydzień zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 33 tydzień zwykły
  1. Kolekta z ubiegłej niedzieli na renowację muru cmentarnego wyniosła 4555 zł i 50 €. W tym z Błażejowic 680 zł, z Dzierżysławic 1440 zł, z Leśnik 1060 zł, z Mochowa 1450 zł, bezimienne 100 zł oraz 415 zł na opał. Serdeczne Bóg zapłać za wasze ofiary.

  2. W tym roku przywożą i ustawiają choinki w kościele Błażejowice. Już dzisiaj chcemy prosić o ofiarowanie choinek na potrzeby świątecznej dekoracji kościoła. Jeśli ktoś ma drzewka do oddania, prosimy o zgłaszanie ich w zakrystii.

  3. Prosimy o uregulowanie opłat za posiadanie grobu, gdyż wiele osób jeszcze nie uiściło należności. Opłata za grób pojedynczy wynosi 15 zł na rok. Grób podwójny 30 zł. Dzięki temu możemy regularnie opłacać wywóz śmieci z naszego cmentarza oraz koszty zużycia wody na cmentarzu. Bóg zapłać za wyrozumiałość.

  4. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Mochowa rodziny Kulpa, Kudlek i Wolder wg numerów domów 47, 48 i 49.

  5. Dziękujemy serdecznie za wszelkie Wasze dobro, złożone ofiary, dary spożywcze oraz za życzliwość wobec nas paulinów. Niech Maryja wraz ze swoim Synem wyprasza błogosławieństwo dla Was wszystkich.