Ogłoszenia parafialne na 31 tydzień zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 31 tydzień zwykły
  1. Z okazji dzisiejszej naszej Uroczystości składam Wam wszystkim serdeczne podziękowanie za troskę o tę świątynię. Każdy wnosi jakiś swój wkład w jej utrzymanie. Podziękowanie składam Panu Kościelnemu, który z wielkim oddaniem służy naszej świątyni, Państwu Organistom, którzy wiernie dbają o piękny śpiew w czasie liturgii, Orkiestrze, Panom Radnym będącym zawsze do dyspozycji, Pani Kern piorącej bieliznę kielichową i obrusy z ołtarzy oraz wszystkim, którzy przez cały rok sprzątają, dekorują świątynię, każdemu kto składa swoją ofiarę i wyraża tym troskę o utrzymanie w jak najlepszym stanie naszej świątyni. Za to Wam serdeczne Bóg zapłać.

  2. Dziękujemy za dotychczasowy udział w modlitwach za zmarłych i za ofiary złożone przy okazji wypominek. W poniedziałek kiermaszowy zapraszamy na Mszę św. o godz. 8:30 z procesją wypominkową po cmentarzu.

  3. W przyszłą niedzielę – 12. listopada – zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar w kopertach na renowację muru cmentarnego i spotkanie z Radą Parafialną, na które Panie i Panów radnych serdecznie zapraszam.

  4. Również w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

  5. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Mochowa rodziny Buniak, Pietrzak i Ptasiński wg numerów domów 36, 38 i 40.

  6. Dziękujemy serdecznie za wszelkie Wasze dobro, złożone ofiary, dary spożywcze oraz za życzliwość wobec nas paulinów. Niech Maryja wraz ze swoim Synem wyprasza błogosławieństwo dla Was wszystkich.