Ogłoszenia parafialne na 30 tydzień zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 30 tydzień zwykły
  1. W środę obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcam do udziału we Mszy św. godz. 1400, nabożeństwie i procesji z wypominkami na cmentarzu.

  2. W czwartek wspominać będziemy Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Po Mszy św. o 830 procesja na cmentarz z modlitwą za zmarłych.

  3. Wierni, którzy w Uroczystość Wszystkich Świętych przez kolejne 8 dni nawiedzą kościół oraz cmentarz mogą dostąpić odpustu zupełnego za zmarłych. Można go uzyskać tylko raz dziennie pod warunkami, którymi są: modlitwa Ojcze nasz, Wierzę w Boga i dowolna modlitwa w intencji Ojca Świętego, przystąpienie do Komunii Świętej. Przypominamy o segregacji śmieci; znicze i wszystko co sztuczne wrzucamy do kontenera przy bramie klasztornej, a na przyczepkę na cmentarzu tylko liście i kwiaty nawet z ziemią. Bardzo proszę o niewrzucanie zniczy na przyczepkę.

  4. W następną niedzielę przypada w naszej parafii tradycyjny Kiermasz, czyli Święto Poświęcenia Własnego Kościoła. Na tę uroczystość zapraszam naszą orkiestrę i zachęcam do udziału w modlitwie wypominkowej za zmarłych i procesją po cmentarzu.

  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny osób starszych i chorych wyjątkowo (ze wzglądu na Dzień Zaduszny wypadający w tym roku w czwartek) w piątek od godz. 900.

  6. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Mochowa rodziny Białek, Białek i Moszek wg numerów domów 29a, 29 i 30.

  7. Dziękujemy serdecznie za wszelkie Wasze dobro, złożone ofiary, dary spożywcze oraz za życzliwość wobec nas paulinów. Niech Maryja wraz ze swoim Synem wyprasza błogosławieństwo dla Was wszystkich.