Ogłoszenia parafialne na 28 tydzień zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 28 tydzień zwykły
  1. Dzisiaj, w niedzielę 15. października, zostanie przeprowadzona kolekta w kopertach na ogrzewanie kościoła w zimie. Po Mszy św. o godz. 10:00 Rada Parafialna spotka się w klasztorze z Ojcem Proboszczem.
  2. Zbliża się listopad - miesiąc poświęcony modlitwie w intencji zmarłych. Przypominamy że, w wypominkach jednorazowych będziemy się modlić w naszych procesjach po cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych, Dzień Zaduszny oraz w Niedzielę Kiermaszową. Natomiast w wypominkach rocznych przez cały rok w każdą niedzielę. Ofiara w wypominkach rocznych równa niech będzie intencji mszalnej. Ofiara za wypominki jednorazowe jest dowolna. Przypominamy o składaniu ofiar za posiadanie pojedynczego grobu czyli 15 zł na rok. Prosimy o nieodkładanie składania wypominek na ostatnią chwilę, gdyż będziemy potrzebowali trochę czasu na wpisanie ich wszystkich do komputera.
  3. Za tydzień, w niedzielę 22. października, zostanie przeprowadzona kolekta na misje.
  4. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszam mieszkańców z Mochowa rodziny Kupczyk, Suchy i Semma wg numerów domów 24, 25 i 28.
  5. Dziękujemy serdecznie za wszelkie Wasze dobro, złożone ofiary, dary spożywcze oraz za życzliwość wobec nas paulinów. Niech Maryja wraz ze swoim Synem wyprasza błogosławieństwo dla Was wszystkich.