Ogłoszenia parafialne na 27 tydzień zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 27 tydzień zwykły
  1. Dzisiejszej niedzieli 8. października obchodzimy „Dzień Papieski” w związku z rocznicą wyboru Ojca Świętego Jana Pawła II. Jest przeprowadzona zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia wspierającą uczące się dzieci i młodzież z rodzin ubogich. Po Mszy św. będzie można już tradycyjnie nabyć „Kremówki papieskie” w cenie 3 zł.

  2. Dzisiejszej niedzieli, 8. października, odpust NMP Różańcowej celebruje parafia Nowy Browiniec. Suma odpustowa o godz. 11:00.

  3. W niedzielę 15. października parafia Szonów obchodzi uroczystość odpustową św. Jadwigi. Suma odpustowa odbędzie się o godz. 11:00.

  4. Kolekta w kopertach na ogrzewanie kościoła w zimie, zostanie przeprowadzona w niedzielę 15. października. Po Mszy św. o godz. 10:00 Rada Parafialna spotka się w klasztorze z Ojcem Proboszczem.

  5. Zbliża się listopad - miesiąc poświęcony modlitwie w intencji zmarłych. Przypominamy że, w wypominkach jednorazowych będziemy się modlić w naszych procesjach po cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych, Dzień Zaduszny oraz w Niedzielę Kiermaszową. Natomiast w wypominkach rocznych przez cały rok w każdą niedzielę. Ofiara w wypominkach rocznych równa niech będzie intencji mszalnej. Ofiara za wypominki jednorazowe jest dowolna. Przypominamy o składaniu ofiar za posiadanie pojedynczego grobu czyli 15 zł na rok.

  6. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszam mieszkańców z Mochowa rodziny Fuchs, Kochmann i Grzesik wg  numerów domów 21, 22 i 23.

  7. Dziękujemy serdecznie za wszelkie Wasze dobro, złożone ofiary, dary spożywcze oraz za życzliwość wobec nas paulinów. Niech Maryja wraz ze swoim Synem wyprasza błogosławieństwo dla Was wszystkich.