Ogłoszenia parafialne na 20 Tydzień Zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 20 Tydzień Zwykły
  1. Dzisiaj w niedzielę 19. sierpnia, zostanie przeprowadzona comiesięczna kolekta w kopertach na renowację muru cmentarnego. Po Mszy św. o godz. 10:00 zapraszamy Radę Parafialną na spotkanie do klasztoru.

  2. W przyszłą niedzielę 26. sierpnia będziemy obchodzić uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Jasnogórskiej. Sumie odpustowej o godz. 10:00 przewodniczyć będzie ks. Henryk Skórski, salezjanin. Na sumę i procesję eucharystyczną zapraszamy: orkiestrą, panów do baldachimu, młodzież do sztandarów, ministrantów oraz strażaków.

  3. Tegoroczne dziękczynienie za zebrane plony – Dożynki, obchodzić będziemy 9. września. Prosimy poszczególne wioski o udekorowanie ołtarzy – ołtarz główny dekoruje w tym roku wioska Błażejowice.

  4. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Leśnik: rodziny Hajnsz, Urbanek i Grzesik wg nr. 8, 21 i 3A.

  5. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Pan Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom, a opieka Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.