Ogłoszenia parafialne na 18 Tydzień Zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 18 Tydzień Zwykły
  1. Po raz kolejny, zostanie przeprowadzona w naszej parafii zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz AGD. Prosimy o przywożenie niepotrzebnych urządzeń do klasztoru. Szczegóły na ten temat znajdują się w gablocie klasztornej.

  2. W naszej parafii zostanie przeprowadzona zbiórka złomu, mająca wesprzeć budowę muru cmentarnego. Pierwsze osoby już przywiozły niepotrzebny im złom – zachęcamy pozostałych, aby przejrzeli zasoby swoich gospodarstw i pozbyli się zbędnego złomu. Dziękujemy za każdy kilogram.

  3. Dzisiejszej niedzieli 5. sierpnia zostanie przeprowadzona zbiórka przed kościołem na Międzydiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Opolu i instytucje diecezjalne.

  4. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Leśnik: rodziny Rinke, Benski i Sarnes wg nr. 29, 27 i 2.

  5. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Pan Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom, a opieka Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.