Ogłoszenia duszpasterskie na Oktawę Wielkanocy

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia duszpasterskie na Oktawę Wielkanocy
  1. W Poniedziałek Wielkanocny zostanie przeprowadzona dodatkowa zbiórka przed kościołem na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

  2. W czwartek - dzień św. Marka - będziemy się tradycyjnie modlić o dobre urodzaje. Msza św. poranna o 9:00 rano z procesją do krzyża.

  3. W piątek w Oktawie Wielkanocy nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, gdyż dzień ten ma rangę uroczystości.

  4. W następną niedzielę - Uroczystość Miłosierdzia Bożego - zostanie przeprowadzona dodatkowa składka na Caritas Diecezji Opolskiej.

  5. Dziękujemy wszystkim za udział w modlitwie podczas Triduum Paschalnego, całej asyście, ministrantom, strażakom za podjęty trud warty przy Grobie Pańskim, Orkiestrze i Organistom. Pragniemy podziękować za dekoracje kwiatowe Ołtarza Wystawienia i Grobu Pańskiego. Serdeczne podziękowania ojcom i braciom klerykom.

  6. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców Dzierżysławic: rodziny Koszek, Kopka, Szablicki wg nr. 3, 6 i 7.

  7. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Pan Jezus Chrystus Zmartwychwstały błogosławi waszym dobrym poczynaniom w całym roku, a opieka Jego Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.