Ogłoszenia duszpasterskie na 9 Tydzień Zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia duszpasterskie na 9 Tydzień Zwykły
 1. W niedzielę 31. maja zapraszamy na dodatkową Mszę św. z Nabożeństwem majowym o godz. 15:00.

 2. Dzisiejszej niedzieli, 31. maja, zostanie przeprowadzona comiesięczna zbiórka w kopertach na renowację muru cmentarnego. Uwaga! Radę parafialną zapraszamy na spotkanie w klasztorze tydzień później w niedzielę 7. czerwca po Mszy św. o godz. 10:00.

 3. W niedzielę 7. czerwca, zostanie przeprowadzona dodatkowa zbiórka przed kościołem na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

 4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych z Komunią św. od godz. 9:00.

 5. Tegoroczne Dożynki odbędą się w naszej parafii w dniu 6. września. Przygotowaniem zajmą się w tym roku Dzierżysławice.

 6. Pierwsza Komunia Św. w tym roku odbędzie się 13. września.

 7. Dziękujemy za ostatnie sprzątanie kościoła i do następnego sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców Mochowa: rodziny Mikiewicz, Hajduk i Kulpa wg numerów 43a, 46 i 47.

 8. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Pan Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom w całym roku, a opieka Jego Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.

NOWE ZARZĄDZENIE

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną przekazujemy zarządzenie biskupa opolskiego odnośnie sprawowania nabożeństw:

 1. Zniesiona zostaje dyspensa od obowiązku uczestnictwa we Mszy świętej dla wszystkich wiernych w niedziele i dni świąteczne.

 2. Znosi się dotychczasowe limity uczestników w nabożeństwach.

 3. Wierni uczestniczący w liturgii nadal powinni zasłaniać usta i nos oraz - jeśli nie są rodziną - zachować rozsądny dystans od siebie.

 4. Przywraca się możliwość przeprowadzenia procesji w Uroczystość Bożego Ciała.

 5. Termin Bierzmowania zostanie podany w późniejszym ogłoszeniu.

Inne zalecenia będą podawane na bieżąco, w miarę rozwoju sytuacji. Zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony internetowej: mochowpauliny.pl – tam będą podawane aktualne informacje.