Ogłoszenia duszpasterskie na 34 Tydzień Zwykły – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia duszpasterskie na 34 Tydzień Zwykły – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
  1. Dzisiejszej niedzieli, 24. listopada zbiórka przed kościołem na remont katedry opolskiej.

  2. Za tydzień, 1. grudnia przypada comiesięczna zbiórka przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu i instytucje diecezjalne.

  3. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy czas bezpośredniego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia – czas Adwentu. Proszę rodziców, aby mobilizowali dzieci do udziału w modlitwie adwentowej. Dzieci i młodzież zapraszam na roraty każdego dnia na Mszy św. wieczorowej. Wszystkie dzieci przychodzą z lampionami. Lampion można sobie zrobić samemu na wzór, który podany jest w gazecie Mały Gość Niedzielny. Będzie też, jak co roku losowanie figurki Matki Bożej z serduszek, które dzieci będą składały u stóp ołtarza. Serduszkami tymi udekorujmy jedną z choinek.

  4. Jeśli ktoś ma do podarowania choinki do kościoła na Boże Narodzenie, to prosimy o zgłaszanie w zakrystii. W tym roku o ustawienie choinek prosimy mieszkańców Dzierżysławic.

  5. Dziękujemy za sprzątanie świątyni mieszkańcom Leśniki i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Błażejowic: rodziny Rak, Kosjan i Zbierzak wg nr. 1, 1a i 2.

  6. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Pan Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom w całym roku, a opieka Jego Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.