Ogłoszenia duszpasterskie na 1 Niedzielę Adwentu

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia duszpasterskie na 1 Niedzielę Adwentu
  1. Dzisiejszej niedzieli, 1. grudnia przypada comiesięczna zbiórka przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu i instytucje diecezjalne.

  2. Za tydzień, 8. grudnia zostanie przeprowadzona zbiórka przed kościołem na Kościół na Wschodzie.

  3. W tym tygodniu obchodzić będziemy pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych z Komunią Św. w piątek od godz. 9:00.

  4. W piątek po Mszy św. szkolnej będziemy gościć w naszej świątyni Świętego Mikołaja, który przyniesie jak co roku prezenty dla grzecznych dzieci.

  5. Również w piątek w czasie Mszy św. szkolnej dzieci mające przystąpić w przyszłym roku do Pierwszej Komunii Świętej otrzymają poświęcone medaliki z Matką Bożą Niepokalaną i różańce.

  6. Jeśli ktoś ma do podarowania choinki do kościoła na Boże Narodzenie, to prosimy o zgłaszanie w zakrystii. W tym roku o ustawienie choinek prosimy mieszkańców Dzierżysławic.

  7. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Błażejowic: rodziny Jenek, Rozumek i Urbańczyk wg nr. 3, 5 i 7.

  8. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Pan Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom w całym roku, a opieka Jego Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.