Ogłoszenia duszpasterskie na 34 Tydzień Zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia duszpasterskie na 34 Tydzień Zwykły
  1. Dzisiejszej niedzieli, 22. listopada zostanie przeprowadzona dodatkowa zbiórka przed kościołem na remont katedry opolskiej.

  2. W przyszłą niedzielę 29. listopada rozpoczynamy Adwent. Czas bezpośredniego przygotowania do świętowania Narodzin naszego Pana Jezusa Chrystusa. Zachęcamy wszystkich – szczególnie dzieci – do wzmożonego wysiłku duchowego przez udział w adwentowych nabożeństwach wieczornych – Roratach.

  3. W tym roku ze względu na sytuację epidemiczną musimy zrezygnować z losowania figurki Matki Bożej oraz z wykonywania serduszek do dekoracji choinki w kościele.

  4. Jeśli ktoś ma do podarowania choinki do kościoła na Boże Narodzenie, to prosimy o zgłaszanie w zakrystii. W tym roku o ustawienie choinek prosimy mieszkańców Leśnik.

  5. Jak co roku można będzie nabyć świece Caritas, jako wigilijne dzieło pomocy dzieciom w cenie 5 zł.

  6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców Dzierżysławic: rodziny Baron, Szyroki i Jurkowski wg numerów 82, 78 i 77.

  7. Bóg zapłać za wszelkie Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech Maryja prowadzi was wszystkich do Jezusa.