Ogłoszenia duszpasterskie na 31 Tydzień Zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia duszpasterskie na 31 Tydzień Zwykły
  1. Ze względu na zachowanie bezpieczeństwa i niezbędnego dystansu, wypominki w Uroczystość Wszystkich Świętych po Mszy św. o godz. 14:00, jak i w Dzień Zaduszny po godz. 8:30 – zostaną odczytane w kościele.

  2. W Uroczystość Wszystkich Świętych zostanie przeprowadzona dodatkowa comiesięczna zbiórka przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne i instytucje diecezjalne w Opolu.

  3. Prosimy zwrócić uwagę na zmienione godziny wieczornych Mszy św. Od listopada do końca marca wieczorne nabożeństwa będą się rozpoczynać o godz. 17:00.

  4. Następnej niedzieli, 8. listopada przypada w naszej parafii tradycyjny Kiermasz, czyli Święto Poświęcenia Własnego Kościoła. Na tę uroczystość zapraszamy wszystkich parafian i zachęcamy do udziału w modlitwie wypominkowej za zmarłych w Poniedziałek Kiermaszowy o godz. 8:30.

  5. Za tydzień, 8. listopada zostanie przeprowadzona dodatkowa zbiórka na pomoc Kościołowi w potrzebie.

  6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych z Komunią św. w piątek od godz. 9:00.

  7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców Dzierżysławic: rodziny Macioszek, Zając i Nickel wg numerów 39, 41 i 40.

  8. Bóg zapłać za wszelkie Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech Maryja prowadzi was wszystkich do Jezusa.