Ogłoszenia duszpasterskie na 28 Tydzień Zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia duszpasterskie na 28 Tydzień Zwykły
  1. Dzisiejszej niedzieli, 13. października, obchodzimy Dzień Papieski w naszej parafii. Zostanie również przeprowadzona zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia – fundacja ta wspiera uzdolnioną, uczącą się młodzież z ubogich rodzin. Tradycyjnie po Mszach św. będzie można nabyć kremówki papieskie.

  2. Za tydzień, w niedzielę 20. października zostanie przeprowadzona kolekta w kopertach na renowację muru cmentarnego. Po Mszy św. o godz.10:00 zapraszamy radę parafialną na spotkanie w refektarzu klasztornym.

  3. Zbliża się miesiąc listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Można już składać wypominki za zmarłych. Przypominamy, że w wypominkach jednorazowych będziemy modlić się w Uroczystość Wszystkich Świętych, Dzień Zaduszny oraz w Poniedziałek Kiermaszowy. Natomiast w wypominkach rocznych przez cały rok w każdą niedzielę. Ofiara za wypominki roczne tradycyjnie niech stanowi równowartość ofiary za Mszę Świętą. Ofiara za wypominki jednorazowe jest dowolna. Pamiętajmy o opłatach za groby. Grób pojedynczy 15 zł na rok – grób podwójny 30 zł. Prosimy o nieodkładanie składania wypominków na ostatnią chwilę.

  4. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Leśnik: rodziny Kontny, Rotkegel i Bednarczuk wg nr. 3, 26 i 25.

  5. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Pan Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom w całym roku, a opieka Jego Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.