Ogłoszenia Duszpasterskie na 28 Niedzielę Zwykłą

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia Duszpasterskie na 28 Niedzielę Zwykłą
  1. Dzisiejszej niedzieli 9. października została przeprowadzona comiesięczna kolekta w kopertach na remont dachu kościelnego. Po Mszy św. o godz. 10:00 zapraszamy radę parafialną na zebranie w refektarzu klasztornym.

  2. Również dzisiaj zostanie przeprowadzona zbiórka przed kościołem do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia dla dzieci szczególnie uzdolnionych z ubogich rodzin.

  3. Obchodzimy dziś w naszej parafii Dzień Papieski. Tradycyjnie już będzie można w tym dniu nabyć smaczne kremówki.

  4. Zbliża się miesiąc listopad – miesiąc poświęcony modlitwie za zmarłych. Można już składać wypominki za zmarłych. Przypominamy, że w wypominkach jednorazowych będziemy modlić się w Uroczystość Wszystkich Świętych, Dzień Zaduszny oraz w Poniedziałek Kiermaszowy. Natomiast w wypominkach rocznych przez cały rok w każdą niedzielę. Ofiara za wypominki jednorazowe jest dowolna. Ofiara za wypominki roczne tradycyjnie niech stanowi równowartość ofiary za Mszę Świętą. Przy wypominkach rocznych prosimy o dopisanie godziny Mszy św., przed którą mają być czytane. Prosimy o nieodkładanie składania wypominków na ostatnią chwilę.

  5. Przypominamy o regulowaniu opłat za groby. Grób pojedynczy to 15 zł za rok, a podwójny 30 zł.

  6. Dziękujemy za ostatnie sprzątanie kościoła i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców Mochowa rodzinę: Thomalla, Kupczyk i Hojdem numery 14a,15 i 17.

 

TREŚĆ PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU WEWNĄTRZPARAFIALNEGO