Ogłoszenia Duszpasterskie na 27 Niedzielę Zwykłą

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia Duszpasterskie na 27 Niedzielę Zwykłą
  1. Dzisiejszej niedzieli 2. października zostanie przeprowadzona dodatkowa comiesięczna zbiórka przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu i instytucje diecezjalne.

  2. W tym tygodniu, 7. października przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych z Komunią Św. od godz. 9:00.

  3. Za tydzień w niedzielę 9. października zostanie przeprowadzona comiesięczna kolekta w kopertach na remont dachu kościelnego. Po Mszy św. o godz. 10:00 zapraszamy radę parafialną na zebranie w refektarzu klasztornym.

  4. Za tydzień 9. października obchodzić będziemy w naszej parafii Dzień Papieski. Tradycyjnie już będzie można w tym dniu nabyć smaczne kremówki.

  5. Również tej niedzieli zostanie przeprowadzona zbiórka przed kościołem do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia dla dzieci szczególnie uzdolnionych z ubogich rodzin.

  6. Dziękujemy za ostatnie sprzątanie kościoła i do sprzątania w piątek zapraszamy z Mochowa, rodziny: Nikiel, Kern i Larysz numery: 6, 8 i 9.

  7. Bóg zapłać za wszelkie dobro, złożone ofiary, dary oraz waszą życzliwość. Niech nasz Pan błogosławi wam wszystkim, a opieka Jego Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.

 

TREŚĆ PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU WEWNĄTRZPARAFIALNEGO