Ogłoszenia duszpasterskie na 26 Tydzień Zwykły

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia duszpasterskie na 26 Tydzień Zwykły
  1. Dzisiejszej niedzieli, 29. września zostanie przeprowadzona dodatkowa zbiórka przed kościołem na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych.

  2. Za tydzień w niedzielę, 6. października zostanie przeprowadzona dodatkowa zbiórka przed kościołem na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne i instytucje diecezjalne.

  3. W tym tygodniu rozpoczyna się miesiąc październik – miesiąc poświęcony w sposób szczególny modlitwie różańcowej. Nabożeństwa różańcowe odprawiać będziemy po każdej wieczornej Mszy św., które w październiku rozpoczynają się o godz. 17:00.

  4. Prosimy rodziców o zgłaszanie w zakrystii dzieci mających w przyszłym roku przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej.

  5. W tym tygodniu obchodzimy pierwszy piątek i sobotę miesiąca. Comiesięczne odwiedziny chorych z Komunią Św. w piątek od godz. 9:00.

  6. Pragniemy zapowiedzieć już dzisiaj nadchodzący Dzień Papieski w naszej parafii, który w tym roku będziemy obchodzić 13. października. Tradycyjnie w tym dniu będzie można nabyć smaczne kremówki papieskie.

  7. W dniu 14. października, tj. poniedziałek, nasz proboszcz O. Jan Tyburczy będzie obchodził swoje 60. urodziny. Całą parafię zapraszamy na wieczorną Mszę św. aby modlitwą i dziękczynieniem Panu Bogu uczcić tę uroczystość naszego jubilata.

  8. Jest już nowy kalendarz na przyszły rok 2020. Można już zamawiać Msze św.

  9. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców Dzierżysławic: rodziny Moskwik, Korgel i Świerza wg nr. 115, 114 i 118.

  10. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech nasz Pan Jezus Chrystus błogosławi waszym dobrym poczynaniom w całym roku, a opieka Jego Bożej Matki niech wam zawsze towarzyszy.