Ogłoszenia parafialne na 4 tydzień Adwentu i Oktawę Bożego Narodzenia

/ Ogłoszenia / Ogłoszenia parafialne na 4 tydzień Adwentu i Oktawę Bożego Narodzenia
  1. Na Uroczystości Bożego Narodzenia zapraszam naszą orkiestrę na Pasterkę, oraz 1. dzień świąt jak i na Uroczystość św. Szczepana.

  2. Przed Pasterką zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu dzieci z naszej parafii. Koncert rozpocznie się o godz. 23:20.

  3. Ofiary składane na Pasterce są przeznaczone na Fundację Obrony Życia, a w Święto św. Szczepana na Wydział Teologiczny w Opolu.

  4. Od środy rozpoczynamy wizytę duszpasterską po domach - tradycyjną kolędę. Program wizyty wywieszony jest w gablocie i naszej gazetce parafialnej. Proszę Panów Radnych o wyznaczenie z poszczególnych wiosek osób, którzy podwiozą ojców na miejsce rozpoczęcia kolędy. Kolędę rozpoczynamy o godz. 9:00. W każdym domu winien być przygotowany stół nakryty białym obrusem, krzyż, zapalone świece oraz woda święcona.

  5. W dniu 27. grudnia w środę, obchodzimy święto św. Jana Apostoła. Jest to zarazem patron naszego proboszcza O. Jana Tyburczego, dlatego pragniemy was wszystkich serdecznie zaprosić na Mszę św. wieczorną, którą będziemy koncelebrować w intencji naszego drogiego solenizanta i wspierać go naszymi modlitwami. Na wszystkich Mszach w tym dniu święcimy wino, które zgodnie z wielowiekową tradycją będziemy spożywać na pamiątkę św. Jana Apostoła i Ewangelisty.

  6. W tym roku Niedziela Świętej Rodziny jest zakończeniem Roku Pańskiego 2017. Msza św. o godz. 10:00 będzie jednocześnie Mszą podsumowującą miniony rok.

  7. W Niedzielę Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa udzielimy uroczystego błogosławieństwa rodzin na każdej Mszy św. Zapraszam wszystkie rodziny z naszej parafii.

  8. W Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Msze św. o godz. 8:30, 10:00 i 16:30.

  9. Dziękujemy za sprzątanie świątyni w minionym tygodniu i do sprzątania w piątek zapraszamy mieszkańców z Mochowa rodziny: Kontny, Kłonowski i Kumorek wg numerów domów 64, 65 i 66.

  10. Bóg zapłać za Wasze dobro, złożone ofiary, dary oraz wszelką życzliwość. Niech Nowonarodzony błogosławi waszym wysiłkom, a opieka Matki Najświętszej niech wam zawsze towarzyszy.